Konum bilgisi için tıklayınız
Konum bilgisi için tıklayınız
BİTEK OTOMOTİV | Profesyonel Çözümler SunarBİTEK OTOMOTİV | Profesyonel Çözümler SunarBİTEK OTOMOTİV | Profesyonel Çözümler Sunar

Şarj Ünitesi Satış ve Montaj Servisi

BİTEK Otomotiv, vizyonu elektrikli araç kullanıcılarının Türkiye’nin her yerine, yolda kalma endişesi olmadan rahat seyahat etmelerini sağlamak ve bu kapsamda Türkiye’nin en yaygın ve en çok tercih edilen araç şarj istasyon platform sağlayıcısı olmaktır. Elektrikli araç kullanma niyeti olan ve kullanan sürücüler, araç üreticileri, altyapı tedarikçileri ve kamu kanun koyucular arasında bir harmoni sağlayarak, bu grupların aynı yönde ilerlemeleri ve çağın gelişmelerinin önünde gitmeleri sağlamak için çalışmaktadır. Filoların Türkiye çapından enerji ikmalini sağlamak üzere birden fazla şarj operatörünün geniş şarj ağı sağlanasında öncü olmaktır.

BİTEK OTOMOTİV SHARZ.NET YETKİLİ BAYİSİDİR

Detaylı bilgi için

0850 757 95 32

KARA YOLLARI VE OTOYOLLAR
HIZLI VE SÜPER HIZLI DC ŞARJ CİHAZLARI 24-320KWH

Seyahat halinde iken gidilecek yere ulaşabilmek için veya kısıtlı zaman hızlı şarj edebilmek için kullanılan şarj üniteleridir. Karayolu ve otoyol dinlenme tesislerinde akaryakıt istasyonlarında ve bazı şehir için ticari otoparklarda kullanılabilir.

KONUT İŞ YERİ BİREYSEL KULLANIM

Konut ve İşyerinde park süresinde en güvenli ve en çok kullanılan şarj alanlarıdır. Evinizde aracınızın sabaha kadar, iş yerinizde mesai süresince şarj edebilmek önemli bir ihtiyaçtır. Buna göre size doğru altyapı ile doğru şarj ünitesi seçimi yaptırarak otomobilinizi uzun yıllar güven içerisinde şarj etmenizi sağlarız.

OTOPARK VE TİCARİ HALKA AÇIK ALAN AC ÜNİTE

Ticari Otopark ve ticari işletmelerin halka açık otoparklarında uzun süreli park halinde olan çok sayıda aracın şarj edilmesinde kullanılan AC düşük hızlı şarj üniteleridir.

Çok sayıda kurulması gerektiği için düşük güçlü AC olan bu üniteler işletmenin elektrik altyapısına yük getirmezler. Uzaktan izlenebilmesi ve ödeme sistemi ile entegre olabilmesi için internet çıkışı vardır.

TAŞINABİLİR BİREYSEL KULLANIM ÜNİTELERİ

Konutunuzda ve iş yerinizde hem sabitleyerek hem de otomobilinizin bagajında taşıyarak gerektiğinde gittiğiniz güzergahlarda şarj etmenizi sağlayan taşınabilir şarj üniteleridir.

Diğer Hizmetlerimiz